Güncel / Etkinlikler / Kapadokya Haziran / Temmuz 2017
  BEZİRHANE'DE
YAZ KLASİĞİ
Doğal akustiğiyle Türkiye'nin en özel konser salonlarından tarihi Bezirhane, Kapadokya'ya klasik müzik tınılarını yaymaya devam ediyor. 3 Divas grubu, ünlü bestecilerin eserleriyle tadı damaklarda kalacak bir konser vermeye hazırlanıyor.

Devamı
     
  Geri Sayım Başladı:
Garmin Runfire Salt Lake Ultra Trail
Türkiye'nin ilk 100 mil yarışına hazır mısınız? Garmin Runfire Salt Lake, Tuz Gölü'nün sonsuz beyazlığında, 4 farklı kategorisiyle her seviyede sporcu için unutulmaz bir deneyim vaat ediyor.
Devamı
  Tatlı Bayram Paketi
Dünyanın en güzel butik otellerinden birinde, Kapadokya'nın sakin ve büyülü atmosferinde şeker gibi bir bayram sizleri bekliyor. argos in Cappadocia'da Ramazan Bayramı özel paketiyle 3 gece konaklayın, 2 gece ödeyin.
Devamı
     
  Milyonlarca Uğur Böceği Uyanıyor
Yılın ilk uğurböceği henüz üstünüze konmadıysa, şansınızı Uludaz'da arayabilirsiniz. Çünkü Kahramanmaraş'ın Çimen Dağı zirvesindeki Uludaz Yaylası, her yıl yaz başından itibaren Türkiye'nin en büyük uğurböceği kolonisini ağırlıyor ve olağanüstü bir manzaraya bürünüyor. 

Devamı
  Kaybolmadan Deneyin: Kuru Kaymak
Gezenler bilir. Bazen bir yeri tanımanın, oradaki yaşantıya dair ipuçları edinmenin en iyi yolu çarşısını, pazarını gezmektir. Kapadokya'ya geldiğinizde de pazara uğramayı ve başka hiçbir yerde bulamayacağınız lezzetleri keşfetmeyi atlamayın.

Devamı
 
 
Bu bülteni, e-postanız argos in Cappadocia otelin veritabanında kayıtlı olduğu için
alıyorsunuz. Gönderim listesinden çıkmak istiyorsanız, lütfen tıklayınız.