Güncel / Etkinlikler / Kapadokya Aralık / Ocak 2018
  HER YIL
BİRAZ DAHA GÜZELLEŞİYORUZ
Yılın bu zamanları diğerlerinden belki bir parça daha önemli. Şimdi geçen koca bir yılı gözden geçirmek ve nerede durduğumuzu, nereye gitmek istediğimizi hatırlamak veya bulmak için harika bir fırsat.

Devamı
     
  Yıldızlı Şefler, Seki'ye Tam Not Verdi
Dünyanın en iyi 10 gastronomi konferansı arasında gösterilen Gastromasa'nın konuşmacıları olarak Türkiye'ye gelen dünyaca ünlü yabancı şefleri, konferans öncesi argos in Cappadocia'nın ödüllü restoranı SEKİ'de ağırlandı.

Devamı
  Kaçmaz: En Şenlikli Yeni Yıl Pazarı
Kırmızı kiremitleri lapa lapa yağan kar süsleyecek mi bilmiyoruz ama Festive Hamster, yılbaşı havasını tüm canlılığıyla yaşatmak için diğer her şeyi düşünmüş. Size, yeni yıl alışverişinizi şehrin en güzel noktalarından birinde...

Devamı
     
  Gel Geceyi Gündüz Yapalım!
İstanbul'da yılın en uzun gecesi koşmak veya bisiklete binmek bir gelenek oldu. Bu yıl 23 Aralık'ta gerçekleşecek Under Armour Longest Night - Run or Ride, yine upuzun bir geceyi ışıl ışıl aydınlatacak.

Devamı
  Yeni Yıla Giren Parmak Kaldırsın
Artık geri saymaya başladık. İçimiz rahat çünkü emin olduğumuz bir şey varsa o günün kesinlikle yılbaşı olduğu. Yani 1 Ocak. Oysa ki bazıları 31 Aralık gecesi, 'nasılsa daha çok var' deyip içinde bulundukları yılın tadını biraz daha çıkaracak...

Devamı
 
 
Bu bülteni, e-postanız argos in Cappadocia otelin veritabanında kayıtlı olduğu için
alıyorsunuz. Gönderim listesinden çıkmak istiyorsanız, lütfen tıklayınız.